piątek, 19 stycznia 2018 r.  Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Wiadomości z tagiem Tekst Iza  RSS
Co podarunki mówią o związku?

Dodano: 10.01.2018 7:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Czy z gwiazdkowych podarunków, jakie otrzymujesz od swojej drugiej połówki, można wywróżyć przyszłość waszego związku? Tekst: Iza Kołodziej Prezenty, jakie kupujemy bliskim osobom, są dowodem zainteresowania i zaangażowania. Bywa, że dużo znaczą, a bywa, że nie znaczą nic. Psycholog Susan Pease Gadoua specjalizująca się w psychologii rozwodów, terapeutka i autorka książek poradniczych dla par, podzieliła [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Biedni są hojniejsi od bogatych

Dodano: 10.01.2018 7:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Im mniej posiadamy, tym bardziej jesteśmy skłonni dzielić się z innymi. Jak to możliwe? Tekst: Iza Kołodziej Kilka lat temu dwie badaczki Uniwersytetu Yale - Grace Castellazzo i Jeannette R. Ickovics - sprawdziły zależność między stopniem zamożności a hojnością. Wyniki swojej pracy opublikowały w amerykańskim piśmie naukowym poświęconym psychologii zdrowia. Udowodniły, iż ludzie biedni są [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Pułapki molestowania seksualnego

Dodano: 09.01.2018 9:37 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Przestępcy dopuszczający się molestowania seksualnego przy wykorzystaniu swojej pozycji zawodowej lub społecznej często posługują się podobnymi schematami. Warto je poznać, aby nie stać się ofiarą. Tekst: Iza Kołodziej Hollywood żyje doniesieniami o przestępstwach na tle seksualnym, jakie miał przez lata popełniać znany producent filmowy Harvey Weinstein, współzałożyciel wytwórni Miramax. Przez trzy dekady Weinstein wyprodukował ponad [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Tusza zmienia optykę

Dodano: 05.01.2018 15:23 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Nadwaga sprawia, iż zaczynamy inaczej spoglądać na siebie oraz innych ludzi. Tekst: Iza Kołodziej Jedną z cech anoreksji jest utrata zdolności do obiektywnej oceny swojej wagi. Pod koniec XX wieku udowodniono, że anorektycy postrzegają siebie jako osoby grubsze niż są w rzeczywistości. Teraz okazuje się, że nie trzeba być chorym, aby zatracić umiejętność obiektywnego oceniania [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

8 sposobów na udane życie seksualne

Dodano: 04.01.2018 17:21 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Chcesz mieć satysfakcjonujący seks w roku 2018? Wypróbuj oparte na naukowych podstawach rady doktora Justina Lehmillera, seksuologa i publicysty. Tekst: Iza Kołodziej Ulubiony seksuolog Ameryki, dr Justin Lehmiller, publicysta, autor poczytnego bloga o seksie i jednocześnie członek siedmiu stowarzyszeń naukowych oraz praktykujący badacz i wykładowca, tradycyjnie już opublikował noworoczny artykuł poradniczy dla wszystkich tych, którym [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Podstępna świąteczna muzyka

Dodano: 04.01.2018 7:13 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Dziwisz się, że sklepy bezustannie bombardują klientów świątecznymi przebojami? To zaplanowana strategia marketingowa, która działa również na ciebie. Tekst: Iza Kołodziej Muzyka ma na nas silniejszy wpływ niż sądzimy, co skutecznie wykorzystują spece od marketingu. Wpływa znacząco na nastrój i skłonność do wydawania pieniędzy. Jeśli jest umiejętnie dobrana, w jej rytmie wydamy nawet o 15% [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Kiedy kobieta szczytuje?

Dodano: 03.01.2018 17:46 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Mężczyźni mają duże kłopoty z rozpoznaniem, kiedy kobiety doznają orgazmu. I trudno im się dziwić. Tekst: Iza Kołodziej Męski orgazm jest na tyle spektakularny, że trudno go przeoczyć. Co prawda panowie deklarują w badaniach, iż zdarza im się udawać szczytowanie, ale znacznie rzadziej niż kobietom. Wytrysku nie da się zamarkować, więc w wielu sytuacjach odgrywanie [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Wytrwaj w noworocznych postanowieniach

Dodano: 03.01.2018 16:59 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Początek stycznia ma dla wielu z nas specjalne znaczenie. Kojarzymy go z nowym początkiem, nadzieją na poprawę sytuacji, obietnicą odmiany losu na lepsze. Jednocześnie zakończenie starego roku skłania nas do podsumowań i rozważań nad upływającym czasem. W rezultacie mamy ochotę coś zmienić, usprawnić albo wyeliminować szkodliwe przyzwyczajenia. Jak tego dokonać? Tekst: Iza Kołodziej Noworoczne postanowienia [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Jak nie być niechcianym gościem?

Dodano: 03.01.2018 7:14 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Goszczenie kogoś w swoim domu to w sensie psychologicznym dużo poważniejsze wyzwanie, niż się z pozoru zdaje. Podpowiadamy, jak nie nadużywać zasad gościnności. Tekst: Iza Kołodziej Gościnność jest częścią polskiej tradycji. Chętnie przyjmujemy innych w swoich progach, podejmujemy jedzeniem i nadajemy im specjalny status. Gościom wolno więcej niż domownikom, przy gościach niektórych rzeczy robić nie [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Czynniki zapowiadające rozwód

Dodano: 01.01.2018 7:12 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Naukowcy potrafią z dużym prawdopodobieństwem przewidzieć statystyczną możliwość rozpadu małżeństwa. Tekst: Iza Kołodziej Wszyscy chcielibyśmy wybierać raz a dobrze. Dotyczy to każdego aspektu życia – studiów, pracy, mieszkania, samochodu, banku, dostawcy Internetu oraz, co najważniejsze, znajomych przyjaciół oraz partnerów. W tym ostatnim przypadku potencjalne straty wynikające z dokonania niewłaściwego wyboru mogą być katastrofalne. Mówiąc obrazowo, [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 rozrywka.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone