czwartek, 25 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Wiadomości z tagiem Trendy  RSS
Trendy w modzie na Instagramie

Dodano: 17.04.2019 15:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Instagram to największa skarbnica inspiracji, a nawet prawdziwy dyktator mody z ogromną siłą przebicia. To właśnie w tej aplikacji rodzą się najbardziej szalone pomysły i trendy modowe. Na Instagramie pojawiają się też tendencje, które zachwycają i pokazują, co zyska miano „must have”, będzie jedynie okazjonalnym hitem lub zostanie z nami na dłużej. Tym razem nie [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Trendy w depilacji bikini

Dodano: 17.04.2019 7:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Robi się coraz cieplnej, pomyślmy więc o depilacji bikini, jeszcze zanim nadejdzie sezon plażowy. Takich zabiegów też dotyczą mody i trendy. Pomożemy wam się w nich odnaleźć. Mam takie koleżanki, o których wiem wszystko. Ale mam też koleżanki, z którymi chodzę na basen. I wydaje mi się, że o nich wiem jeszcze więcej. No tak, [...] pochodzi z serwisu .

Tagi: Roto, Trendy
Źródło: https:

Trendy w stylizacji paznokci

Dodano: 08.04.2019 14:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Fanki stylizacji paznokci wstrzymały oddech, przeglądając najnowsze trendy – zgaszone kolory, jasne paznokcie, minimalistyczne zdobienia, transparentne delikatne barwy?! Ratunku! Czy z wykorzystaniem takich rekomendacji w tym sezonie będzie można zaszaleć?! Indigo odpowiada – no jasne, że tak! Nie bój się tego, że aktualne trendy próbują okiełznać twoje szaleństwo – po prostu po totalnej frywolności z [...] pochodzi z serwisu .

Tagi: Indigo, Trendy
Źródło: https:

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 rozrywka.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone