sobota, 20 stycznia 2018 r.  Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Wiadomości z tagiem Skorstad  RSS
Język miłości

Dodano: 18.01.2018 7:15 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Pięknie napisana powieść o młodzieńczej energii, która sprawia, że serce bije mocno i szybko, ale bywa też źródłem prawdziwych życiowych dramatów. Tekst: Sylwia Skorstad Bea, amerykańska studentka, jest zafascynowana kulturą i językiem Bliskiego Wschodu. Największym marzeniem dziewczyny jest przeczytanie osławionego manuskryptu znanej w świecie arabskim historii miłosnej. Legenda głosi, że każdy czytelnik, czy to kobieta, [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Żona na sprzedaż

Dodano: 17.01.2018 7:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Przejmująca opowieść o losach Hinduski, która jako dziecko została zmuszona do poślubienia nieznajomego mężczyzny. Tekst: Sylwia Skorstad Gdy Amila miała 9 lat, sąsiadka przekonała jej rodziców, by mogła zabrać ze sobą dziecko na wycieczkę do New Delhi. Dziewczynka cieszyła się na emocjonująca podróż, nie wiedząc, że przez kilka kolejnych lat nie zobaczy rodzinnego Asamu i [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Dwie reporterki

Dodano: 14.01.2018 7:14 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Sylwetki Teresy Torańskiej i Oriany Fallaci – dwóch kobiet, które potrafiły odkryć i przejmująco opisać każdy sekret. Tekst: Sylwia Skorstad Włoszka Oriana Fallaci i Polka Teresa Torańska nigdy się nie spotkały, choć zdarzało się, że bywały blisko siebie. Gdyby do ich spotkania doszło, na przykład w poczekalni do gabinetu jakiejś ważnej osoby, mogłyby zdarzyć się [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Sekret, którego nie zdradzę

Dodano: 14.01.2018 7:14 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Detektyw Jane Rizzoli i lekarz sądowy Maura Isles znowu razem na tropie zbrodni. Tekst: Sylwia Skorstad Bostońska policja odnajduje ciało młodej reżyserki horrorów. Kobieta pracowała nad swoim drugim filmem, w którym zamierzała uporać się z traumą z dzieciństwa, ale nie zdołała go dokończyć. Jej morderstwo przykuwa szczególną uwagę policji i mediów ze względu na nietypowe [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Wewnętrzny kompas

Dodano: 14.01.2018 7:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Prosto i przystępnym językiem o tym, jak wsłuchać się we własne emocje i zacząć je wykorzystywać do tego, by żyć szczęśliwiej. Tekst: Sylwia Skorstad Ludzie o wiele częściej wpadają w kłopoty, dlatego że nie słuchają swoich emocji, a nie dlatego że za nimi podążają, przekonuje Barbara Berger, autorka poczytnych książek o samorealizacji. „Znajdź swój wewnętrzny [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Ostatni policjant

Dodano: 11.01.2018 7:14 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Intrygujące połączenie kryminału i science fiction oraz bohater, którego można polubić od pierwszego czytania. Tekst: Sylwia Skorstad Henry Palace marzył o tym, żeby zostać policjantem. Oddzielanie dobra od zła w naturalny sposób sprawiało mu przyjemność. Obawiał się, że zanim dostanie się do wydziału kryminalnego i będzie mógł się zmierzyć z prawdziwymi przestępcami, minie wiele lat. [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Tajemnice ludzkich źrenic

Dodano: 10.01.2018 7:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Jest taki szczegół w tęczówce ludzkiego oka, który dostrzegają tylko kobiety. Jeśli mężczyzna go posiada, jest w ich oczach bardziej atrakcyjny. Tekst: Sylwia Skorstad Podczas rozmowy z drugą osobą najwięcej uwagi poświęcamy jej oczom. Ich wygląd mówi nam więcej, niż świadomie rejestrujemy. Na jego podstawie szacujemy stopień zainteresowania naszą osobą, ale też atrakcyjność, stan zdrowia, [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Niezwykłe Polki, które podbiły świat

Dodano: 05.01.2018 7:13 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Mało znane, fascynujące fakty z życia sławnych Polek, których biografie mogłyby posłużyć za scenariusze filmowe. Tekst: Sylwia Skorstad Dyplomatki, skandalistki, uczone, artystki, uwodzicielki i biznesmenki, które wpłynęły na losy świata. Każda w inny sposób i w innym stylu. Każda z talentem i umiejętnością pokonywania przeciwności. Ich barwne biografie to gotowe scenariusze filmowe czekające na godną [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

1000 słów Jerzego Bralczyka

Dodano: 05.01.2018 7:13 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Książka edukacyjna, a jednocześnie lekka, łatwa i przyjemna, czyli felietony Jerzego Bralczyka o wybranych słowach. Tekst: Sylwia Skorstad Najnowsza książka Jerzego Bralczyka to wyjątkowy prezent dla wszystkich, którzy lubią wyrażać się jasno oraz poprawnie. Można ją polecić jako lekturę dodatkową („obowiązkowa” brzmi za mało zachęcająco) dla dziennikarzy, nauczycieli, tłumaczy, pisarzy, redaktorów, studentów i uczniów. Jednak [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Niezwykłe kobiety u boku naszych władców

Dodano: 04.01.2018 7:13 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Historia, o której nie uczyli nas w szkole, czyli portrety kobiet istotnych z punktu widzenia dziejów Polski. Tekst: Sylwia Skorstad Dobrawa, święta Kinga, święta Jadwiga, Elżbieta Rakuszanka, królowa Bona, Barbara Radziwiłłówna, Anna Jagiellonka, Marysieńka Sobieska – to tylko niektóre z bohaterek opracowania historyka Andrzeja Zielińskiego poświęconego kobietom, których losy splatały się z losami polskich królów. [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Rapidox.pl

Copyright © 2008-2018 rozrywka.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone