sobota, 04 lipca 2020 r.  Imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda
Wiadomości z tagiem Jesteśmy  RSS
TS Official Store

Dodano: 24.06.2020 17:15 | 1 odsłon | 0 komentarzy

TS Wisła Official Store jest formalnym sklepem z souvenirami Towarzystwa Sportowego Wisły Kraków, miejsca zrzeszającego pod sobą zawodników w 14 sekcjach sportowych. punkt sprzedaży zaistniał w maju 2019 roku, a do jego głównych zadań należy propagowanie klubu, jego obyczajowości oraz ponad 113-letniej przeszłości. Znajduje się w leciwej hali Wisły Kraków przy ulicy Reymonta 22 w pobliżu Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, w odległości 10 minut od centrum Krakowa. W naszej ofercie mamy autorską linię odzieży, opatrywaną symboliką TS Wisła oraz wieloraki pakiet rekwizytów i gadżetów białej gwiazdy. Można tutaj nabyć kolekcje dla mężczyzn, kobiet a także najmłodszych fanów m.in. koszulki dziecięce, bluzy, szaliki, czapki, a także souveniry klubowe takie jak zegary, magnesy, podkładki, kubki, poduszki, smyczki, opaski. Znajdziesz u nas casualowe wzory, odzież meczową w tym stroje firmy adidas. W swojej ofercie mamy poza tym produkty z kategorii VIP, które dopełnią twoją garderobę o stonowane, charakterystyczne wzory, a także akcesoria i galanterię do garniturów. Zaopatrując się w naszym punkcie sprzedaży masz również sposobność wyposażenia swojego domu w "trójkolorowe akcesoria" m.in. zegary, poduszki, pościele, kubki i wiele innych. Na pewno odnajdziesz coś dla siebie! Dodatkowo ciągle się rozwijamy rozbudowując punkt sprzedaży i powiększając jego zasoby o kolejne nowości. Wszystkie modele przygotowujemy z myślą o kibicach i uprawiających sport na obiektach TS Wisła. Pragnąc dotrzeć z z naszymi projektami do szerszego grona entuzjastów uruchomiliśmy sklep internetowy. Zaopatrując się w nim uzyskujesz pewność, że starannie zapakowany produkt zostanie Ci przesłany w krótkim czasie, nawet w 24h od chwili złożenia zamówienia. Jesteśmy oficjalnie funkcjonującą, zarejestrowaną firmą. Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

Źródło: second-hand.hiperogloszenia.pl

Czy okres musi boleć?

Dodano: 06.03.2019 15:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Jesteśmy do tego bólu tak przyzwyczajone, że wydaje nam się czymś oczywistym. A jednocześnie chcemy być wciąż aktywne, niezależnie od fazy cyklu. Czasami trzeba jednak sobie odpuścić albo porozmawiać z lekarzem. Bo nie warto się męczyć. Oczywiście, nie jest tak, że każdy skurcz powodujący ból podczas okresu to powód do niepokoju. Pewien dyskomfort towarzyszący menstruacji [...] pochodzi z serwisu .

Tagi: Jesteśmy
Źródło: https:

Euforia sportowca, czyli dlaczego warto być aktywną

Dodano: 31.05.2017 6:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Czterech na dziesięciu Polaków przynajmniej raz w tygodniu uprawia jakiś rodzaj sportu – wynika z badań Eurobarometru. Jesteśmy coraz...

Tagi: Jesteśmy
Źródło: kobieta.wp.pl

reklama

Copyright © 2008-2020 rozrywka.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone