sobota, 20 stycznia 2018 r.  Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Wiadomości z tagiem Iza Kołodziej  RSS
Benefity życia z psem

Dodano: 19.01.2018 9:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Badań wpływu kontaktu ze zwierzętami na ludzkie zdrowie było już wiele. Nigdy wcześniej jednak nie analizowano danych z naprawdę dużych grup. Zrobili to dopiero naukowcy ze Szwecji. Tekst: Iza Kołodziej W czasopiśmie naukowym „Science Report” opublikowali właśnie raport z analiz prowadzonych na… całej dorosłej populacji kraju. Dane zbierano od bisko 3,5 miliona mieszkańców Szwecji, którzy [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Fetysze seksualne

Dodano: 16.01.2018 7:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Fetysz seksualny to obiekt wzbudzający podniecenie. Fetyszyzm z kolei to rodzaj parafilii seksualnej polegającej na czerpaniu satysfakcji głównie lub wyłącznie z kontaktu z fetyszem. Ludzka psychika jest tak skonstruowana, że obiektem pożądania może się stać właściwie wszystko. Tekst: Iza Kołodziej Dla jednych silnym bodźcem staje się bielizna, buty lub konkretna część ciała, inni odczuwają podniecenie [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Psy reagują na emocje

Dodano: 14.01.2018 7:14 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Włoscy naukowcy udowodnili, że psy dosłownie wyczuwają emocje osób znajdujących się w ich pobliżu i reagują na nie. Tekst: Iza Kołodziej Badania zachowań i emocji zwierząt to wciąż młoda dziedzina nauki, którą nie wszyscy biorą poważnie. Przez wiele dziesięcioleci twierdzono, iż przypisywanie zwierzętom uczuć i nastrojów to jedynie niepotrzebna antropomorfizacja. Choć dziś mamy już naukową [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Jak zrobić fatalne wrażenie?

Dodano: 14.01.2018 7:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Masz tylko jedną szansę na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia. Nie zmarnuj jej, stosując strategie, które choć są kuszące, pozostawiają po sobie niesmak. Tekst: Iza Kołodziej Kiedy znajdujemy się w nowym towarzystwie, mamy naturalną potrzebę zostawienia po sobie dobrego wrażenia. Jest to trudniejsze, niż się z pozoru wydaje, chociaż natura wyposażyła nas w mechanizmy mające za [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Co w przypadku złamania penisa

Dodano: 11.01.2018 7:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Złamanie prącia to kontuzja rzadka, ale możliwa. Statystycznie w różnych częściach świata dochodzi do niej z odmiennych powodów. Warto wiedzieć, jak reagować, jeśli do niej dojdzie. Tekst: Iza Kołodziej Choć w męskim członku nie ma kości, jego złamanie to fachowy termin medyczny. Chodzi o bardzo rzadki rodzaj kontuzji stanowiący zaledwie 1% wszystkich urazów penisa. Trudno [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Co podarunki mówią o związku?

Dodano: 10.01.2018 7:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Czy z gwiazdkowych podarunków, jakie otrzymujesz od swojej drugiej połówki, można wywróżyć przyszłość waszego związku? Tekst: Iza Kołodziej Prezenty, jakie kupujemy bliskim osobom, są dowodem zainteresowania i zaangażowania. Bywa, że dużo znaczą, a bywa, że nie znaczą nic. Psycholog Susan Pease Gadoua specjalizująca się w psychologii rozwodów, terapeutka i autorka książek poradniczych dla par, podzieliła [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Biedni są hojniejsi od bogatych

Dodano: 10.01.2018 7:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Im mniej posiadamy, tym bardziej jesteśmy skłonni dzielić się z innymi. Jak to możliwe? Tekst: Iza Kołodziej Kilka lat temu dwie badaczki Uniwersytetu Yale - Grace Castellazzo i Jeannette R. Ickovics - sprawdziły zależność między stopniem zamożności a hojnością. Wyniki swojej pracy opublikowały w amerykańskim piśmie naukowym poświęconym psychologii zdrowia. Udowodniły, iż ludzie biedni są [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Pułapki molestowania seksualnego

Dodano: 09.01.2018 9:37 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Przestępcy dopuszczający się molestowania seksualnego przy wykorzystaniu swojej pozycji zawodowej lub społecznej często posługują się podobnymi schematami. Warto je poznać, aby nie stać się ofiarą. Tekst: Iza Kołodziej Hollywood żyje doniesieniami o przestępstwach na tle seksualnym, jakie miał przez lata popełniać znany producent filmowy Harvey Weinstein, współzałożyciel wytwórni Miramax. Przez trzy dekady Weinstein wyprodukował ponad [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Tusza zmienia optykę

Dodano: 05.01.2018 15:23 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Nadwaga sprawia, iż zaczynamy inaczej spoglądać na siebie oraz innych ludzi. Tekst: Iza Kołodziej Jedną z cech anoreksji jest utrata zdolności do obiektywnej oceny swojej wagi. Pod koniec XX wieku udowodniono, że anorektycy postrzegają siebie jako osoby grubsze niż są w rzeczywistości. Teraz okazuje się, że nie trzeba być chorym, aby zatracić umiejętność obiektywnego oceniania [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

8 sposobów na udane życie seksualne

Dodano: 04.01.2018 17:21 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Chcesz mieć satysfakcjonujący seks w roku 2018? Wypróbuj oparte na naukowych podstawach rady doktora Justina Lehmillera, seksuologa i publicysty. Tekst: Iza Kołodziej Ulubiony seksuolog Ameryki, dr Justin Lehmiller, publicysta, autor poczytnego bloga o seksie i jednocześnie członek siedmiu stowarzyszeń naukowych oraz praktykujący badacz i wykładowca, tradycyjnie już opublikował noworoczny artykuł poradniczy dla wszystkich tych, którym [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: republikakobiet.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 rozrywka.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone