piątek, 18 października 2019 r.  Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
Wiadomości z tagiem Dobra  RSS
Dobre relacje ze starszą osobą wymagającą opieki

Dodano: 11.10.2019 23:59 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Relacje ze starszą osobą wymagającą opieki - jak je zbudować?

Tagi: Dobra
Źródło: dlalejdis.pl

"Dobry sen maluszka" Monika Huntjens

Dodano: 11.10.2019 19:58 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nowość wydawnicza "Dobry sen maluszka" Monika Huntjens

Tagi: Moniki, Dobra
Źródło: dlalejdis.pl

Cybex Aton Q 0-13kg - używany - DARMOWA WYSYŁKA!

Dodano: 09.10.2019 9:49 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Maluch zawsze na swoim miejscu. Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi otulinkami. Bezpiecznie już w pierwszej podróży. Wyjmowana wkładka redukcyjna dla najmniejszych podróżników. Rośnie wraz z dzieckiem. Zagłówek regulowany wraz z pasami. Ergonomiczna pozycja spoczynkowa. Odpowiednie podparcie kręgosłupa podczas podróży w foteliku. Zaawansowane systemy ochronne. LSP - zaawansowany system ochrony bocznej. Wygodnie wraz z wózkiem. Łatwe i szybkie wpinanie na stelaże wielu popularnych wózków. Zła pogoda niestraszna! Bardzo duża budka - chroni przez niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Gwarantowane bezpieczeństwo. Dobra ocena na testach ADAC. Cybex Aton Q to fotelik ze znanej serii Aton. Jest to najnowocześniejszy model. Posiada rozbudowany system ochrony bocznej - LSP., a skorupa wykonana jest z materiałów absorbujących energie zderzenia. Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa regulują się wraz z zagłówkiem. Idealna pozycja spoczynkowa sprawia, że nawet najmłodsze dzieci mogą bezpiecznie podróżować w tym foteliku. Na uwagę zasługuje także budka XXL, którą można całkowicie złożyć. fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy; fotelik można zamontować za pomocą trzypunktowych pasów samochodowych wkładanych w prowadnice lub na bazie Isofix; poziomica ułatwia właściwe ustawienie fotelika; fotelik w teście ADAC otrzymał 5 za bezpieczeństwo, a 4 w nocie ogólnej; fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy – jest to najlepsza i najbezpieczniejsza pozycja dla dziecka w podróży autem, a więc warto, by dziecko jak najdłużej podróżowało właśnie w ten sposób; teleskopowy system LSP (Linear Side Protection), który zwiększa bezpieczeństwo w przypadku uderzenia bocznego; skorupa absorbująca energię uderzenia; pasy bezpieczeństwa z wygodnym systemem regulacji; regulowany zagłówek ze zintegrowanymi pasami bezpieczeństwa; bardzo wygodny system podróżny – fotelik można wpiąć do stelaży wózków CYBEX i innych; bardzo duża budka z filtrem UV 50+, którą można całkowicie złożyć, gdy nie jest potrzebna; tapicerkę można prać w temperaturze 30º; wymiary: 65x44x39,5-56 cm; waga: 4,6 kg; Stan zestawu oceniam na bardzo dobry- Wózek nosi normalne ślady użytkowania, tj. lekkie ryski. Rysy na obudowie. Zestaw w pełni sprawny i zadbany. Posiada bardzo atrakcyjny wygląd i z pewnością doskonale posłuży kolejnemu użytkownikowi. Przedstawione zdjęcia i opisy dotyczą wystawianego do sprzedaży towaru, oddając jego stan. Wszystkie towary przed wystawieniem na aukcje poddawane są dokładnemu przeglądowi i drobnej renowacji, tak aby przyszły użytkownik był w pełni usatysfakcjonowany z zakupu. Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje. Wystawiamy tylko towary w najlepszym stanie. Możliwość wysyłki po dokonaniu przelewu na konto. Odbiór osobisty w sklepie-komisie ABO - Kraina Maluszka B. Limanowskiego 107, 91-334 Łódź www.komisik.com.pl Polecamy serdecznie!

Piernikowski zapowiada nowy album!

Dodano: 08.10.2019 15:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na kanale YouTube Asfalt Records pojawił się pierwszy singiel Piernikowskiego (1/2 Syny) pt. "Dobre Duchy" z gościnnym udziałem Kachy Kowalczyk (Coals).

Źródło: wyspa.fm

Bądź eko i stwórz szafę kapsułową z Domodi

Dodano: 06.03.2019 11:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Masz dość codziennych dylematów dotyczących tego, co na siebie włożyć? A może wcale nie czujesz się dobrze w tym, co kryje twoja szafa? Chciałabyś wreszcie zaoszczędzić na wymarzoną podróż? A może zwyczajnie przejmujesz się ekologią i zastanawiasz się, jak skutecznie działać na rzecz zdrowszego środowiska naturalnego? Dobra wiadomość: wystarczy podjąć kilka kroków, by stać się świadomą [...] pochodzi z serwisu .

Tagi: Mara, Dobra
Źródło: https:

Dobra zmiana w solariach. Po szkole nastolatki nie wejdą już do solarium

Dodano: 30.05.2017 13:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Opalenizna wygląda dobrze do komunijnej sukienki - opowiada mi jeden z posłów, który przez kilka lat próbował wywalczyć zakaz korzystania z...

Tagi: Dobra
Źródło: kobieta.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 rozrywka.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone