środa, 21 lutego 2018 r.  Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Wiadomości z tagiem Badania  RSS
Czy możemy być szczęśliwi po rozwodzie?

Dodano: 09.02.2018 17:48 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Badania pokazują, że szanse na to, by kolejny związek po rozwodzie był lepszy od pierwszego małżeństwa, są naprawdę duże. Jak zamknąć przeszłość i otworzyć się na nową, dobrą miłość – mówi psycholog  prof. dr hab. Maria Beisert.

Tagi: Badania
Źródło: zwierciadlo.pl

Badania prenatalne

Dodano: 01.02.2018 9:39 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Ciąża : Lekarze mogą leczyć i korygować wady dziecka jeszcze w brzuchu mamy. Na pytanie czy dziecko jest zdrowe, szczegółowej odpowiedzi udzielają badania prenatalne, które zaleca się kobietom po 35. roku życia, zwłaszcza tym, które urodziły już dziecko z jakąś wadą lub jeśli rodzina obciążona jest jakimś schorzeniem genetycznym.Jednym z najbardziej znanych jest badanie tzw. przezierności karkowej.

Źródło: ebobas.pl

Psy reagują na emocje

Dodano: 09.11.2017 14:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Włoscy naukowcy udowodnili, że psy dosłownie wyczuwają emocje osób znajdujących się w ich pobliżu i reagują na nie. Tekst: Iza Kołodziej Badania zachowań i emocji zwierząt to wciąż młoda dziedzina nauki, którą nie wszyscy biorą poważnie. Przez wiele dziesięcioleci twierdzono, iż przypisywanie zwierzętom uczuć i nastrojów to jedynie niepotrzebna antropomorfizacja. Choć dziś mamy już naukową [...] pochodzi z serwisu .

Tagi: Badania
Źródło: republikakobiet.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 rozrywka.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone